PAD Utcafesztivál 2018 Programok

19
jún
2018

Június 20-án elkezdődik a második PAD Utcafesztivál! Minden délután 16 órától gyerekprogramokkal, majd koncertekkel, előadásokkal, tárlatvezetésekkel várunk mindenkit sok szeretettel! 

Kiállítások

KIPAKOLÁS (Debreceni Egyetem Szociológia és Szociálpolitika Tanszék) – b24 Galéria

LAND ART WORKSHOP (Eszterházy Károly Egyetem, természetművészet specializáció – Gál Péter, Sülyi Diána, Vass Balázs, Vajna Rákhel Anna) – Batthyány sétálóutca

OCCUPATION – villámtárlat (Debreceni Egyetem Építészmérnöki Tanszék) – b24 Galéria, raktár

 

Programok

Június 20. szerda

18.00 CSILL-OUT – koncert
b24 Galéria udvara

19.00 Tárlatvezetés
Tóth Ágnes egyetemi hallgató a Kipakolás című kiállításon a „Láthatatlan iskola” – a debreceni hátrányos helyzetű gyermekek fejlesztése című kutatásáról
b24 Galéria

20.00 trAnzKaPHka – koncert Závada Péterrel és Ratkóczi Hubával
b24 Galéria udvara

21.00 Gyöngy Dániel és Pilári Darinka: FEHÉR – táncimprovizáció a japán butoh technikája nyomán
b24 Galéria udvara

22.00 Vizsgafilmek szemléje a Színház- és Filmművészeti Egyetemről
b24 Galéria udvara

 

Június 21. (csütörtök)

16.00 Gyereksarok
Kopócs Éva designer Maminvent workshopja
Batthyány sétálóutca

18.00 Tárlatvezetés
Zámbó Gabriella mesterszakos hallgató a Kipakolás című kiállításon a Gyermekvédelmi gondoskodásban élő gyermekek és nevelőszüleik mindennapjai című kutatásáról
b24 Galéria

19.00 Dalok a fürdőszobából – Hó Márton dalszerző-gitáros koncertje
b24 Galéria udvara

20.00 Beszélgetés a filmszakma egyetemi képzéséről és hazai lehetőségeiről.
Résztvevők: Bollók Csaba, Hutanu Emil, Pólik József és Váró Kata Anna.
b24 Galéria udvara

21.00 Mayberian Sanskülotts koncert
b24 Galéria udvara

22.00 Vizsgafilmek szemléje a Budapesti Metropolitan Egyetemről
b24 Galéria udvara

 

Június 22. (péntek)

16.00 Gyereksarok (a debreceni Pagonnyal közös program)
„Így kell járni” – vidám táncház kicsiknek és nagyoknak a Hajdú néptánc együttes táncosával
Zenélő gyermekirodalom – gitáros, énekes, interaktív gyerekelőadás Nádudvari Péterrel
Batthyány sétálóutca

16.00 Katolikus sziget a reformáció tengerében – Szent Anna utca
Városi séta II. Horvát Péter városantropológussal
b24 Galéria elől

17.00 Költészet a keleti végeken ma és holnap – Felolvasás és beszélgetés Horváth Imre Olivér, Juhász Tibor, Kovács Edward, Maklári Judit, Papp Gréta és Sebők György fiatal debreceni költőkkel, moderál: Áfra János
b24 Galéria udvara

18.00 ÜBÜ FC – a döntő – a Vígkarma-DESZ előadásában
Batthyány sétálóutca és a b24 Galéria udvara

19.00 Meet Me Midway koncert
b24 Galéria udvara

20.00 Tárlatvezetés
Béres Zsuzsa PhD-hallgató a Kipakolás című kiállításon A debreceniség és a kulturális elit című kutatásáról
b24 Galéria

21.00 Pegazusok nem léteznek koncert
b24 Galéria udvara

22.30 Vizsgafilmek szemléje az Eszterházy Károly Egyetemről
b24 Galéria udvara